08 januar 2012

*LUKKET* - Give Away - nr. 2


Så er jeg klar med en ny give away til jer søde piger. Denne gang er det en EOS læbepomade med Summer Fruit, som er på højkant. Alt i skal gøre er, at smide en kommentar med jeres navn og e-mail! :-) I har også mulighed for, at få et ekstra lod, ved at lave et indlæg omkring min give away! :-) Link til jeres indlæg i kommentarfeltet, sammen med jeres navn og e-mail. I kan deltage indtil d.31 januar, kl.23:59. 

36 kommentarer:

  1. Er klart med på 1 lod. :D
    Rigtig fed give away.

    e-mail; millamusen@jubii.dk

    SvarSlet
  2. Katrine E
    Katrinespersen@live.dk
    http://louiseschristensen.blogspot.com/2012/01/give-away-nr-2.html

    http://www.katrineespersen.blogspot.com/2012/01/14-give-away-bitch-fight.html

    LET ME WIND!

    SvarSlet
  3. Sandra D
    Sandradahl@live.dk

    Vildt fed give away, følger også din blog nu!

    Kram <3
    / universbys.blogspot.com

    SvarSlet
  4. uuuh .. hvor ville jeg gerne vinde denne giveaway! :)
    Mia
    elsamariadam@mail.fo

    eslublog.blogspot.com

    SvarSlet
  5. Martha T
    marthatamdrup@hotmail.com

    http://marthatamdrup.blogspot.com/2012/01/give-away-1.html

    Jeg krydser fingre!

    SvarSlet
  6. Julie Westergaard
    juliewestergaard1995@hotmail.com

    http://deterjulie.blogspot.com/2012/01/give-away-let-me-win.html

    Fed give away!

    SvarSlet
  7. FEDT!


    Ida M

    idatm@live.dk

    SvarSlet
  8. Rebecka Andersen
    prinsesse-bixe@hotmail.com

    becksenslife.blogspot.com

    :-D

    SvarSlet
  9. Emma J
    Emsen33@hotmail.com

    fed giveaway!!
    //EMMA

    SvarSlet
  10. Anna Saabye
    Anna.saabye.jangaard@hotmail.com

    Rigtig fed give-away! Jeg krydser fingre :-)

    SvarSlet
  11. Lækker give away, jeg vil gerne være med :)

    Rikke Rasmussen
    rikkerasmussen87@gmail.com

    SvarSlet
  12. Det ville overhovedet ikke gøre noget at vinde en dejlig EOS læbepomade! Jeg er helt klart med.

    Katrine Sig
    Katrinesig@hotmail.com

    SvarSlet
  13. Tak for påmindelsen! :)

    Klara Danø
    danoe1991@hotmail.com

    SvarSlet
  14. idaemilie96@hotmail.com

    Vildt fed blog! - Og vildt lækkert med et give away!

    SvarSlet
  15. Ditte Bertelsen
    Dittebb@msn.com

    Dittebertelsen.blogspot.com - til en ekstra lod

    SvarSlet
  16. Feeedt!

    Tine Thomsen
    tinehthomsen@hotmail.com

    SvarSlet
  17. Super fin giveaway - jeg må simpelthen snart prøve den der!

    Rikke Hundal
    rikke_hundal@hotmail.com

    SvarSlet
  18. Super fed giveaway Louise! :)

    Maria Bach
    marinus1993@hotmail.com

    SvarSlet
  19. Katrine Ipsen.
    Katrine_ipsen1@hotmail.com

    SvarSlet
  20. Lækker giveaway :-)

    Camilla
    camilla_hovej@hotmail.com

    SvarSlet
  21. Pernille Hovej
    Pernille_hovej@hotmail.com
    :)

    SvarSlet
  22. Sarah Darley :)
    sarah.angela@gmail.com

    lækker giveaway :D

    SvarSlet
  23. MÅ EJE, MÅ EJE!

    Laura Drejer Larsen
    lauradrejerlarsen@live.dk

    lauradrejerlarsen.blogspot.com

    SvarSlet
  24. Denne kommentar er fjernet af forfatteren.

    SvarSlet
  25. Lækker give away noget jeg altid ville kunne bruge især om vinteren!

    Cecilie hansen - ceciliebhansen-blog@hotmail.com

    Knus.
    /ceciliehansen.com

    SvarSlet
  26. Heidi L.
    hadde_musen@hotmail.com
    nofingersbetween.blogspot.com

    Knus:)

    SvarSlet
  27. Mega lækker give away! Har længe overvejet at købe lige præcis den EOS læbepomade,
    men pengene til den, ejer jeg desværre ikke.. Øv øv :-(
    Det kunne være så super fedt at vinde den! Det ville virkelig være lækkert!

    Nå men...
    Mit navn er Kamille Ottilia.
    Min e-mail: kamille.ottilia@gmail.com

    Derudover har jeg lavet et link på min blog, med din give away:
    http://www.kamilleottilia.dk/2012/01/give-away.html

    Knus herfra! :-)

    SvarSlet
  28. Elsker Give aways! Og EOS læbepomadeene er SÅ lækre!
    Regitze Schwensen
    regitzeschwensen@hotmail.com
    KNUS!

    SvarSlet
  29. Så, nu deltager jeg!
    Og jeg er med på et ekstra lod, skriver bloggen lige om lidt! :)
    Cathrine A.
    Tinerdk@gmail.com

    -Cathrine.

    SvarSlet
  30. uuh, perfekt til mine meget tørre læber! :D

    SvarSlet
  31. ida sofie klink pedersen
    idagotswag@hotmail.com
    idasofie.dk

    super fed giveaway <3

    SvarSlet
  32. Hvor er den fed! og blog

    Marie
    Mabrsa@live.dk

    SvarSlet
  33. Hov, jeg vil da også lige være med!

    Navn: Nicoline Johnsen
    E-mail: Nicolineg@hotmail.com

    http://nicolinegrandjean.blogspot.com/2012/01/29-dag-give-away.html

    2 lod :))

    Knus

    SvarSlet
  34. Lyder super lækkert(: skal jeg da ikke gå glip af!
    Navn- Michelle Jensen
    E-mail- Lilleorm@hotmail.com
    http://mithjelle92.blogspot.com/
    Klem til dig søde pige(: p.s savner dig!

    SvarSlet
  35. skynder mig lige at deltage med 1 lod :)

    SvarSlet

Blogroll

Cute Polka Dotted Pink Bow Tie Ribbon